• 25-06-2021 15:15

1 / 1
Niepokonana Szwecja na czele grupy E po pokonaniu Polski

W miarę postępu meczu Polska nie zdołała wypracować jasnych możliwości

#St Petersburg (Rosja)Niepokonana Szwecja znalazła się na szczycie grupy E po pokonaniu Polski w dwóch bramkach Emila Forsberga i golu Victora Claessona na stadionie w Sankt Petersburgu. Polska potrzebowała zwycięstwa w kwalifikacjach, ale Polacy złapali najgorszy możliwy start. Xinhua. Drużyna Paulo Manuela Carvalho Sousy zareagowała dobrze i miała dwie obiecujące okazje, ale mimo wszystko Robert Lewandowski wstrząsnął stolarką. w krótkich odstępach czasu w 17. minucie. W miarę postępu meczu Polska zyskiwała przewagę, ale nie wykorzystała wielu wyraźnych okazji ze względu na solidną obronę Szwecji. Polacy wykorzystali swoje największe szanse w końcowych etapach rozgrywek. W pierwszej połowie po bramce Robin Olsen musiał się rozciągnąć, aby przechylić strzał Piotra Zielińskiego na bramkę wokół słupka. Niemcy, Węgry zremisowałyMonachium: zmiennik Leon Goretzka strzelił wyrównującą ostatnią deskę i zapewnił Germie Nie ma miejsca w ostatnich 16 po remisie 2:2 z prężnymi Węgrami na Football Arena w Monachium tutaj. Niemcy przejęli stery od samego początku i byli w stanie utrzymać zajętą ​​obronę Węgier w okresie otwarcia w środę.

Hiszpania umieściła 5 za SłowacjąSewilla: Hiszpania spisała się najlepiej w fazie grupowej, aby zakwalifikować się do 16 ostatnich mistrzostw Europy, pokonując Słowację 5:0.