Kategorie
News

Wyniki drużyny USA w stylu dowolnym mężczyzn z Poland Open

Drużyna freestyle męska Team USA miała 10 zawodników w akcji podczas Poland Open 2021. W sumie zabrali do domu 7 medali – 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Spójrz poniżej, aby zobaczyć każdy wynik meczu z linkami wideo do każdego meczu.

Drużyna freestyle męska Team USA miała 10 zawodników w akcji podczas Poland Open 2021. W sumie zabrali do domu 7 medali – 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Spójrz poniżej, aby zobaczyć każdy wynik meczu z linkami wideo do każdego meczu.

Oglądaj na żywo turniej 2021 Poland Open na FloWrestling

Czwartek 10 czerwca – niedziela 13 czerwca Kobiety i Greco – starty zapasów o 5:00 rano (ET)

Nathan Tomasello (61kg) – DNP

Runda 3 – 9-5 przegrana z Ravim Kumarem (IND)Runda 2 – 12-1 przegrana z Gulumjonem Abdullaevem (UZB)Runda 1 – 14-0 przegrana z Adlanem Askarovem (KAZ)

Yianni Diakomiahils (65kg) – Złoto

Złoto – 7-4 zwycięstwo nad Eduardem Grigorevem (POL) Półfinał – 15-4 zwycięstwo nad Joeyem McKenną (USA)Runda 3 – Przegrana zwycięstwo nad Krzysztofem Bieńkowskim (POL)Runda 2 – 7-6 przegrana z Ismailem Musukaevem (HUN) Runda 1 – 9-3 wygrana z Eduardem Grigorevem (POL)

Joey McKenna (65 kg) – brązowy

Brąz – Przegrana wygrana z Vasylem Shupartem (UKR) Półfinał – 15-4 przegrana z Yianni Diakomihalis (USA)Runda 2 – 6-4 przegrana z Vasylem Shuptarem (UKR)Runda 1 – 8-0 wygrana z Andrii Svyryd (UKR)

Alec Pantaleo (70kg) – złoty

Finały – 6-5 zwycięstwo nad Jamesem Greenem (USA) Półfinały – 6-6 zwycięstwo nad Haji Aliyev (AZE) Runda 3 – ByeRound 2 – 8-0 przegrana z Jamesem Greenem (USA) Runda 1 – 10-0 zwycięstwo Oleksii Boruta (UKR)

James Green (70kg) — srebrny

Finały – 6-5 przegrana z Alec Pantaleo (USA) Półfinały – Zurabi Iakobishvili (GEO) Runda 3 – zwycięstwo nad Oleksii Boruta (UKR) Runda 2 – zwycięstwo 8-0 nad Alec Pantaleo (USA) Runda 1 – Bye

Jason Nolf (74kg) – DNP

Ćwierćfinał – przegrana 3:2 z Daniyarem Kaisanovem (KAZ)

Zahid Walencja (86kg) – Złoto

Złoto – 10-0 zwycięstwo nad Sandro Aminashvili (GEO)Półfinały – 7-1 zwycięstwo Myles Amine (SMR)Quarter-Finals – Forfeit zwycięstwo nad Deepak Punia (IND)Kwalifikacje – 6-5 zwycięstwo nad Sebastianem Jezierzanskim (POL)

J’den Cox (92kg) – 5 miejsce

Brąz – przegrana z Krzysztofem Sadowikiem (POL) półfinał – przegrana 2-1 z Illia Archaia (UKR) ćwierćfinał – wygrana 4-2 z Ilją Matuhin (GER)

Nate Jackson (92 kg) – Brązowy

Brąz – 12-0 zwycięstwo nad Rustamem Shodievem (UZB) Półfinał – 8-7 przegrana ze Zbigniewem Baranowskim (POL) ćwierćfinał – 10-0 zwycięstwo nad Ajiniyaz Saparniyazov (UZB)

Kollin Moore (97kg) – 5. miejsce

Brąz – 2-2 przegrana z Alirezą Karimi (IRI)Repasaże – 8-2 zwycięstwo nad Serikiem Bakytkhanov (KAZ)Kwalifikacje – 10-0 przegrana z Mohammadem Mohammadianem (IRI)

Nick Gwiazdowski (125kg) – Srebrny

Złoto – 6-1 – ostrzeżony przed Amirem Zare (IRI) Półfinał – 10-0 zwycięstwo nad Youssifem Hemidą (EGY) ćwierćfinał – 9-2 zwycięstwo nad Yusupem Batirmurzaevem (KAZ)